Duduk Di Rumah Beli Barang Online

Perintah Kawalan Pergerakan (18 Mac 2020 – 31 Mac 2020)

#dudukrumah, #staysafe dan #stayathome adalah antara hashtag yang popular digunakan ketika perlaksanaan Perintah Kawalan Pergerakan yang bermula pada 18 Mac 2020 dan dijangka akan berakhir pada 31 mac 2020.

Atas perlaksanaan Perintah Kawalan Negara ini, pihak Kementerian Perdagangan Dalam Negeri Dan Hal Ehwal Pengguna telah mengambil langkah inisiatif melancarkan kempen Duduk Di Rumah Beli Barang Online. Ini bermakna, kerajaan kita kini sedang amat menyarankan pembelian secara online bagi mengurangkan kadar risiko penularan wabak coronavirus COVID-19 yang sedang melanda negara kita ini

Just Stay At Home oleh Perdana Menteri Malaysia ke-8 YAB Tan Sri Muhyiddin Yassin
Just Stay At Home oleh Perdana Menteri Malaysia ke-8 YAB Tan Sri Muhyiddin Yassin

Apa itu Coronavirus COVID-19

Mengikut sumber daripada Kementerian Kesihatan, penyakit coronavirus adalah sejenis penyakit baru yang sebelum ini belum pernah dikenalpasti. Dan COVID-19 ini berjangkit dari individu ke individu melalui titisan pernafasan atau sentuhan

Apa itu Coronavirus COVID-19
Apa itu Coronavirus COVID-19

Informasi Kementerian Kesihatan Malaysia

Bagi mengetahui perkembangan terkini berkait COVID-19, Tuan Puan boleh menyertai telegram COVID-19 (boleh rujuk lama sesawang Kementerian Kesihatan) untuk sentiasa mengetahui perkembangan terkini bagi sama-sama membendung penularan wabak coronavirus COVID-19 ini

telegram info COVID-19
telegram info COVID-19 (sumber dari laman sesawang KKM)

Perangi COVID-19 Ingatlah Yang Tersayang

Kita baru beberapa hari melalui detik sukar berkurung dirumah bagi membendung wabak penularan coronavirus COVID-19. Mudah-mudahan selama tempoh 14-hari Perintah Kawalan Pergerakan ini dilaksanakan, kita sama-sama berjaya membendung gejala wabak penyakit baru ini.

Duduk Rumah oleh YAB Perdana Menteri Malaysia Tan Sri Muhyiddin Yassin
Duduk Rumah oleh YAB Perdana Menteri Malaysia Tan Sri Muhyiddin Yassin

Justeru sebagai persediaan dalam masa 14-hari ini, berikut disenaraikan antara pilihan pautan pembelian atas talian untuk mendapatkan keperluan harian bagi laman sesawang yang berkait

Lazada – https://www.lazada.com.my/shop/lazada-mall-store/

Shopee  – https://shopee.com.my/mall

Presto Mall – https://www.prestomall.com/

Tesco –  https://eshop.tesco.com.my/groceries/

Mydin – https://www.mydin.com.my/online-store/onlinestore

Redtick  – https://shop.redtick.com/

MyGrocer – https://mygroser.com/en/index

Jaya Grocer – https://www.jayagrocer.com/

Potboy Groceries – https://potboy.com.my/ 

Pantry Express – https://www.pantryexpress.my/

The Little Mart – https://www.thelittlemart.com/

TM Farms – https://www.tmorganicfarms.com/

Everleaf – https://www.everleafstore.com/

Nota: Senarai pilihan pembelian atas talian di atas adalah bagi kemudahan rujukan pembeli sahaja. Masih terdapat banyak lagi pilihan pembelian atas talian yang lain. Pembeli juga dinasihatkan untuk sentiasa mengamalkan kaedah pembelian atas talian yang selamat

Hentikan Rangkaian Jangkitan Coronavirus COVID-19

Tambahan Laman Sesawang atas Talian

Wangian Gaharu MRSOL : https://oudperfumeoriginal.com/shop

Wangian Gaharu Puteri Asmara White Musk : https://oudperfumeoriginal.com/shop/puteri-asmara-white-musk/

Bukhoor Asli 100% Kayu Gaharu MRSOL : https://oudperfumeoriginal.com/shop/bukhoor-asli-mrsol-2/

Wangian Gaharu Kasturi MRSOL : https://oudperfumeoriginal.com/shop/gaharu-kasturi-parfum/

Wangian Oud Sultani MRSOL : https://oudperfumeoriginal.com/shop/oud-sultani-parfum/

Promosi Wangian Gaharu MRSOL : https://oudperfumeoriginal.com/shop/promosi-wangian-gaharu-mrsol/

Pendapatan Sampingan Atas Talian : https://oudperfumeoriginal.com/social-e-commerce/

Pendapatan Sampingan bersama MRSOL Fragrance : https://oudperfumeoriginal.com/mrsol/

Pendapatan Sampingan bersama irwan MRSOL : https://oudperfumeoriginal.com/irwanmrsol/

Pendapatan Sampingan bersama Puan Nur Ilman MRSOL : https://oudperfumeoriginal.com/ilman/

Pendapatan Sampingan bersama Azman Arifin MRSOL : https://oudperfumeoriginal.com/azmanarifin/

Pendapatan Sampingan bersama Adzhar Jaapar MRSOL : https://web.publicecommerce.com/shareInvite?shareCode=WE3BVA&lang=en

Pendapatan Sampingan bersama produk Neelofa : https://youtu.be/nkS5B5HCmLs

Author: tim MRSOL

assalamualaikum semua | saya adalah admin MRSOL | dibawah kumpulan MRSOL Holdings SDN BHD | untuk bersama secawan teh tarik sesiapa sahaja dipelawa untuk respon di talian HOTLINE kami +601138459769 |InshaALLAH kini kami sedang giat mencari dan membina pasukan berjemaah untuk memperdagangkan Pati Gaharu ASLI | Wangian Gaharu Diproses Sendiri | dan Bukhoor ASLI 100% Kayu Gaharu dibawah jenama MRSOL (Secret Of Love) | boleh terus daftar disini bagi berhajatdaftar menjadi AGEN disini |daftar menjadi DROPSHIPPER disini |tempah ONLINE promosi Wangian Gaharu MRSOL disini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *